DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Sp. z o.o.
  • Kontakt: Krzysztof Piłat
  • Telefon: +48 609 736 001
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Praca w szklarni
Jeden z najnowocześniejszych producentów papryki w Holandii. 134 hektary w pełni zautomatyzowanych szklarni, nowoczesne techniki uprawy, produkt najwyższej jakości.
Stabilne zatrudnienie przez cały rok, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazna atmosfera w pracy, bonusy dla pracowników, komfortowe zakwaterowanie w holenderskich domach jednorodzinnych oraz samochód służbowy.

Zakres obowiązków: cięcie i okręcanie pędów papryki
Miejsce pracy: Luttelgeest, Holandia

Warunki zatrudnienia:
  • stawka godzinowa €11,84
  • dodatki zmianowe: godziny nadliczbowe 135%, sobota 135-150%, niedziela 200%, dni świąteczne 150%
  • dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • bonus €15 za każdy przepracowany tydzień
  • dodatek mieszkaniowy €30/tydzień

Oferujemy:
  • wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii
  • wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość odpłatnego zakwaterowania – pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
  • darmowy transport do pracy (lub zwrot kosztów podróży)
  • tygodniowy system wynagrodzeń

Oczekiwania wobec kandydata:
  • dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo jazdy (mile widziane)